Difference between revisions of "Connection Guides"
Jump to navigation
Jump to search
Line 116: | Line 116: | ||
|||<u>[https://is.gd/LatestNintendontWiiVC Step 3]</u> | |||<u>[https://is.gd/LatestNintendontWiiVC Step 3]</u> | ||
|vWii Forwarding | |vWii Forwarding | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|colspan="8" style="border-bottom: solid 1.5px black;"| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 161: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|||<b>[https://www.amazon.com/Zettaguard-Ethernet-Network-Adapter-10098/dp/B01A58RGXU/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=ASIX+AX88772&qid=1598542876&s=electronics&sr=1-4 Zettaguard]</b> | |||<b>[https://www.amazon.com/Zettaguard-Ethernet-Network-Adapter-10098/dp/B01A58RGXU/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=ASIX+AX88772&qid=1598542876&s=electronics&sr=1-4 Zettaguard]</b> | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|colspan="8" style="border-bottom: solid 1.5px black;"| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
__NOTOC__ | __NOTOC__ | ||
__NOTITLE__ | __NOTITLE__ |
Revision as of 13:19, 9 January 2022
Connection Information | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|